Oddział Warszawa

Szanowni Państwo,
Klienci, Kontrahenci, Współpracownicy, Członkowie i Sympatycy Ratownictwa Wodnego Rzeczpospolitej,
z największą przykrością informujemy, iż z powodu nadużycia zaufania oraz wielu wątpliwych (obecnie wyjaśnianych) okoliczności, obciążających pracę Zarządu Głównego oraz Zarządu Oddziału nr 2 w Warszawie, osoby pełniące funkcje w tych władzach – zostały zawieszone. Prezes ZG i Zarządu Oddziału nr 2 w Warszawie Michał Guzik, decyzją Sądu Honorowego z dnia 22 lutego 2018 roku, został wykluczony z Organizacji. W miejsce prezesa ZG powołano Pełniącego obowiązki prezesa – w osobie Adama Krawczyka. W miejsce zawieszonego Zarządu Oddziału nr 2 w Warszawie powołano Zarząd Komisaryczny w osobach: Piotr Godula, Mariusz Mączka, Krzysztof Iwiński. Wszystkie te czynności miały na celu zatrzymanie kontrowersyjnych działań, podejmowanych w imieniu i na rzecz ZG RWR oraz Oddziału nr 2 w Warszawie.

Trwają obecnie intensywne procedury wyjaśniające wewnątrz Organizacji.

Za utrudnienia przepraszamy.

Wszystkich, którym ZG RWR bądź Zarząd Oddziału nr 2 w Warszawie winien zrealizować zlecenie (przesłać hologram, wydać kartę, świadczyć usługę, dokonać płatności, etc.) prosimy o kontakt:

w sprawach ZG RWR – biuro@rwr.pl, adam.krawczyk@rwr.pl

w sprawach Oddziału nr 2 w Warszawie – piotr.godula@rwr.pl

LETNI WYJAZD SPORTOWY 2017

LETNI WYJAZD SPORTOWY 2017

OPIS WYJAZDU

Wyjazd sportowy kierowany jest głównie do członków uczestniczących w zajęciach organizacji, jak również do przyjaciół i osób, które planują zacząć przygodę z RWR Warszawa. Wyjazd jest intensywny i zawiera w sobie wiele specjalizacji sportowych. Najważniejszym punktem programu jest trening na basenie i ratownictwo wodne. Niejednokrotnie zostaną wykorzystane walory środowiskowe, więc kondycja będzie szlifowana w lasach, czy też na piaskach nadmorskich plaż (w zależności od pogody) oraz na krytej sali i boiskach funkcjonalnych. W godzinach około treningowych będzie czas na posiłki i przygotowane atrakcje. Efekt końcowy jest murowany i zapewnia ogrom mocy na bazie dużej kondycji i nabytych nowych umiejętności sportowych.

ZAPISY: Michał Guzik, telefon: 516-041-633; e-mail:michal.guzik@rwr.pl

linki społecznościowe

Oddziały

Oddziały
© 2011-2018 RWR. Wszelkie prawa zastrzeżone..Wsparcie techniczne JJManufaktura